Гурт “Вагоновожаті” розповів про свій новий альбом “Референс” (ВІДЕО)

uatv
18.05.2019
Скрін з відео

Талановиті музиканти гурту “Вагоновожаті” випустили другий студійний альбом, який називається “Референс“. На платівці – 10 треків. Над цим релізом колектив працював два роки. Особливістю альбому стало те, що кожен з учасників написав для платівки свою композицію.

“Ми пропонуємо всім вільний вибір. Ви повинні робити так, як вам зручно сприймати нас. Якщо ви хочете стояти і не пропустити ні слова, робіть так. Для мене все важливо – і драйв, і текст, і мелодія“, – розповідає учасник гурту Антон Слєпаков.

Хлопці стараються надавати своїм шанувальникам цілісний емоційний спектр. Вони вибудовують чітку драматургію концерту, щоб слухач міг знайти баланс.

Новий альбом вийшов у листопаді 2018 року. “Референс” – повноформатний альбом. Автори розмірковують – в чому ж головний сенс їх збірки?

“Коли у нас були нотатки, і не було й половини текстів, мені здавалося, що альбом буде про страхи та фобії. І це буде головна лінія. Але виявилося, що це не так. Всі пишуть, що “Референс” – про сучасну людину в урбанізованому світі. Може це так, а може й ні. Його краще слухати максимально чистим, не маючи ніяких прив’язок. Зрозуміти самому, чи так це”, – розмірковує Слєпаков.

Музиканти зізнаються, що альбом вийшов дуже непростим.

“Я відчув це по реакції людей на концертах. Можливо, від нас очікували іншої пластинки. Розумію, що людям в основній масі хочеться більше відпочивати і сприймати все не так складно”, – відзначає учасник гурту Станіслав Іващенко.

Виконавці люблять експериментувати, щоб зберігати у шанувальників інтригу, хоча від цього і страждає якась частина публіки, яка звикла до певного жанру.

“Навіть в музиці люди звикли до зони комфорту, але наше завдання полягає в тому, щоб виводити їх з цієї зони”, – вважає Іващенко.

Хітом цієї збірки гурт називає пісню “Людські слабкості”.

“Коли ми її зіграли перший раз, її так підхопили, почали підспівувати і підтримувати. Пісню винесли перед релізом “Референс”. Вона з’явилася випадково”, – говорить Слєпаков.

“Вагоновожаті” закликають слухачів ознайомитися з їх творчістю і почерпнути для себе щось нове і корисне.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 18.05.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV