Група Світового банку цього року виділила Україні рекордні $20,5 млрд на “зелені” проекти

Гроші спрямовані на фінансування проектів зі скорочення викидів парникових газів, "чистої" енергетики та запобігання змінам клімату

uatv
14.08.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це йдеться на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергоощадження України.

“За останній фіскальний рік Група Світового банку надала рекордні 20,5 млрд доларів фінансування на проекти зі скорочення викидів парникових газів, “чистої” енергетики та запобігання змінам клімату”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, вже у 2018 році обсяг фінансування “зелених” проектів Групою Світового банку сягнув 32,1% і перевищив ціль, поставлену ще 2016-го, а саме – 28% у 2020 році.

Збільшення видатків забезпечило значні результати, наприклад: встановлення додатково 18 000 МВт потужностей “чистої” енергетики; мобілізація понад 10 млрд доларів для фінансування комерційних проектів із відновлюваної енергетики.

Зазначається, що Міжнародний банк реконструкції та розвитку й Міжнародна асоціація розвитку майже подвоїли частку “зелених” проектів із 37% у 2016 році до 70% у 2018-му.

“Тож, усе це свідчить, що проекти “чистої” енергетики знаходять усе більше підтримки з боку потужних міжнародних фінансових організацій. Отже, бізнес отримає більше можливостей для розробки та реалізації численних нових проектів”, – йдеться у повідомленні.

Джерело UATV
дата 14.08.2018
категорії Економiка
поділитися
Топ новин на UA|TV