Група Fontaliza: неймовірна історія музикантів, які не бояться експериментувати (ВІДЕО)

uatv
12.02.2019
Скрін з відео

Fontaliza – альтернативний рок-гурт зі сходу України, створений під натхненням музикою “Muse”, “Placebo” і “Kasabian”. Fontaliza вже встигли виступити на найбільшому майданчику країни – Олімпійському стадіоні – на розігріві перед виступом легендарної групи “Океан Ельзи“. У дискографії рокерів – чотири альбоми російською та англійською мовами. А їх останній четвертий альбом “Фірмові рухи” вийшов українською мовою.

Учасники колективу – Павло Холошев (лід-вокал, гітара), Юрій Холошев (бек-вокал, гітара), Гнат Карташев (бас-гітара), Артем Таланов (барабани).

“Назва нашого гурту запозичена з фільму “Рок-н-рольщик” Гая Річі. Наш перший серйозний концерт був у Донецьку в 2009 році. Потім нас запросили грати в Дніпропетровськ, теж кавер-програму. У нас навіть був тур Полтава – Дніпропетровськ – Харків “, – згадує Павло Холоша.

Музиканти зізнаються, що у них на репетиціях постійно присутні гості. Артисти кажуть, що це їх надихає.

“Весь цей час були якісь тусовки, і з’явився такий вираз як “фірмовий рух“. І ця тема “відчувалася” протягом усього нашого нового альбому. Коли ти органічний, коли ти впевнений у собі і не боїшся самовиражатися, тоді у тебе все добре виходить. Ми спробували цю ідею перенести на музику і нам сподобалося те, що вийшло”, – розповідає Павло.

Лід-вокаліст додає, що хлопці використовували різні стилі і не боялися експериментувати. За його словами, творчість колективу сподобається не лише любителям гітарної музики, а й звичайним слухачам.

Група планує організувати навесні великий сольний концерт і запрошує на нього всіх бажаючих.

Детальніше про колектив Fontaliza дивіться в повному випуску програми.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 12.02.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV