Греція висилає російських дипломатів через втручання у внутрішні справи

Афіни звинувачують дипломатів у здобутті й розповсюдженні інформації та невдалій спробі підкупу грецьких державних службовців

uatv
11.07.2018
Фото Укрінформ-UATV

Грецький уряд вирішив вислати двох російських дипломатів і заборонити в’їзд ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи та незаконні дії проти національної безпеки Греції, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Ekathimerini.

Афіни закликають до негайного вислання двох співробітників, у тому числі офіцера посольства Росії Віктора Яковлєва та вислання ще двох,  повідомив високопоставлений грецький дипломат.

Дипломат зазначив, що ініціатива йде за численними скоординованими зусиллями із розширення російського впливу в Греції, включаючи, зокрема, діяльність Імператорського православного палестинського товариства.

Попри цей крок, ті ж самі джерела зазначають, що Греція продовжує, згідно з її давньою політикою, прагнути до гарних відносин із Росією та сприяти дружбі між двома народами, але додають, що це може бути лише у випадку, якщо обидві країни поважають суверенітет одна одної.

Джерело Європейська правда
дата 11.07.2018
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV