ГПУ завершила експертизу по справі розстрілів на Майдані, – Юрій Луценко

Передача матеріалів до суду відбудеться на початку 2019 року

uatv
08.12.2018

Фото Укрінформ-UATV

Генпрокуратура завершила експертизу по справі про злочини під час Революції Гідності. Про це заявив глава ГПУ Юрій Луценко в ефірі одного з українських телеканалів, передає ЦензорНЕТ.

“Ми завершили експертизу у справі осіб, які віддавали, за версією слідства, наказ розстріляти мирний Майдан” – зазначив він.

За словами Луценка, на початку 2019 року завершать слідство та суспільству будуть оголошені докази того, що саме колишній президент України Віктор Янукович, колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, а також екс-глава СБУ Олександр Якименко та екс-командувач внутрішніх військ МВС Станіслав Шуляк та їх підлеглі віддавали накази, “через які на Майдані загинуло понад 100 осіб, понад 1,5 тис. поранено, і це стало безпрецедентною подією в житті Української держави”.

Генпрокурор вважає, що “цей суд стане найбільш очікуваним процесом за ці роки”.

“Втікачі не просто втекли в Росію, а перед цим знищили всю переписку, всі сервери. Проте, слідчі змогли встановити факти, докази, опитати тисячі людей, дати фактаж, який за висновком експертизи, має причинно-наслідковий зв’язок зі смертями на Майдані “, – підсумував глава ГПУ.

Нагадаємо, що 279 справ про злочини проти учасників Майдану передано до суду.

Джерело Цензор.НЕТ
дата 08.12.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV