Готові до конструктивного діалогу з усіма закордонними партнерами, – МЗС Білорусі

uatv
11.08.2020
Фото Укрінформ

Міністерство закордонних справ Білорусі оприлюднило заяву, у якій йдеться про готовність почати об’єктивний та конструктивний діалог з іноземними партнерами у зв’язку з останніми подіями в країні.

Заяву опублікували на офіційному сайті МЗС Білорусі.

У документі зазначається, що Білорусі не байдужа реакція іноземних партнерів, тож вона готова надати конкретні факти про втручання у виборчий процес, зокрема і з-за меж країни.

“Ми пропонуємо об’єктивно та без емоцій розібратися в тому, що, як і чому відбувається сьогодні у Білорусі, – наголосили у зовнішньополітичному відомстві. – Ми готові до конструктивного, а головне – об’єктивного діалогу на цю тему з усіма закордонними партнерами”.

Водночас, як  інформує білоруська служба Радіо Свобода, протести у містах Білорусі не вщухають. Почалися масові затримання учасників. Центральні частини кількох міст заблоковані силовиками. Повідомляється про затримання у Бресті та Вітебську.

Вдень у країні розпочався загальнонаціональний страйк, йдеться у матеріалі журналістів телеканалу “Дом”.

Нагадаємо, після завершення голосування й оголошення результату exit poll, у якому йшлося про перемогу на виборах Олександра Лукашенка, у Білорусі розпочалися масові акції протесту.

Світлана Тихановська, опонентка чинного президента Білорусі на виборах, записала відеозвернення, у якому просить своїх співгромадян не виходити на акції протесту.

Джерело UATV
дата 11.08.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×