Головне завдання Росії – тримати Україну та Грузію під постійним прицілом, – експерт (ВІДЕО)

uatv
11.08.2020
Фото Укрінформ

Основне завдання окупації Росією Абхазії, Південної Осетії, Донбасу і Криму – створювати з їх територій постійну військову загрозу Тбілісі і Києву.

Про це заявив незалежний військово-політичний експерт Юрій Федоров у програмі “На самом деле: Россия” на каналі “Дом”.

“Що стосується Абхазії – це країна або квазікраїна, російський протекторат, який роздирається, скажімо, корумпованими або просто кримінальними кланами, які борються за владу і за якісь мінімальні ресурси”, – зазначив експерт.

За його словами, те ж саме відбувається на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, які майже перетворилися в зруйновані.

“Перетворилися на якщо не повністю випалене місце, то в майже випалене поле з точки зору економіки, де вони існують тільки на дотації з російського бюджету. Російському платнику податків це коштує досить багато мільярдів доларів. Поки були великі нафтові доходи, це було ще якось терпимо для російської економіки. Чим менше стає нафтодоларів, тим важче на плечі Російської держави, платника податків, російського суспільства лягає утримання ось цих територій, які насправді потрібні тільки російським військовим”, – сказав Федоров.

Він наголосив, що з території Абхазії і Південної Осетії створюється постійна військова загроза Тбілісі. А з окупованих територій Донбасу і Криму створюється постійна військова загроза Україні.

Раніше повідомлялося, що Росія перешкоджає реінтеграції Україною дітей з окупованих територій.

Читайте також: “Для Росії ця війна дуже вигідна”: фронтовий відеожурналіст розповів, хто насправді контролює Сирію

Джерело UATV
дата 11.08.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×