Go-A – електро-фолк-гурт, який підкорює своїми експериментами (ВІДЕО)

Програма Music day розповідає про творчий колектив, учасники якого відроджують і популяризують український фольклор

uatv
13.11.2018

Скрін з відео

Музичне тріо з Києва Go-A – Тарас Шевченко, Катерина Павленко й Кирило Адамович – не боїться експериментувати та сміливо поєднує у своїй творчості сучасні електронні танцювальні біти, етнічний вокал і потужний гітарний драйв. “Якщо людина прийшла до нас на концерт, вона обов’язково прийде ще. Немає таких слухачів, які говорять, що їм було просто цікаво. Відгуки зазвичай діляться на дві категорії: або нісенітниця повна, або дуже круто”, – відзначають музиканти.

В основі їхньої творчості – українська народна пісня, поєднана з авторськими текстами й мотивами народів світу, за участі таких інструментів, як окарина, бандура, флейта та інші.

Музика Go-A дуже енергійна й наповнена сміливими звуковими експериментами. Цікава деталь: усі учасники колективу – колишні рокери. “Ми граємо сучасну музику, – акцентує Тарас Шевченко. – Це музика, яку грають на синтетичних інструментах. Особливої енергетики додає їй гітара, без такого інструменту нікуди.

Гітарист Кирило Адамович переконаний: слухачі дуже сприйнятливі до фальші, вони її відчувають. “Перше, на що реагують люди, це на чуттєвість, щирість і емоційність. Можна записати дуже крутий трек, зробити, як кажуть, все “по фірмі”, – зауважує він. – Але робота може виявитися нещирою. Знаєте, коли слухаєш і думаєш: не вірю”.

Музиканти впевнені: два-три успішних концерти можуть бути набагато ефективнішими, ніж багато років піар-ходів. Тому їхня головна візитка – живі виступи. І зараз у гурту стільки концертів, що навіть немає часу записати новий альбом, для якого вже є чимало напрацювань. Девіз колективу – “Іди на звук”. Так називається їхній альбом, який отримав назву від однойменної композиції.

“Цей трек було написано під впливом від наших поїздок, зустрічей, турів і концертів, – розповідають учасники Go-A. – Пісню ми присвятили людям, які приходять на фестивалі. Тим людям, які не просто слухають музику, а живуть нею і тими неповторними відчуттями, які  вона дарує. Для нас головне – донести музику до людей”.

Go-A – колектив, творчість якого – це суцільний експеримент. І що більше вони займаються творчістю, то більше експериментують. А що з цього виходить – можна побачити, прийшовши на їхній концерт, на який музиканти запрошують усіх без винятку.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 13.11.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV