Глави МЗС України та Угорщини домовилися активізувати міжрегіональну співпрацю

Павло Клімкін зустрівся зі своїм угорським колегою в Мілані

uatv
06.12.2018

Фото mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто на полях 25-го Міністерського засідання ОБСЄ в Мілані. Про це передає прес-служба українського МЗС.

Міністри домовилися активізувати міжрегіональну співпрацю та прискорити реалізацію спільних прикордонних інфраструктурних проектів, зокрема тих, які 26 листопада 2018 року були обговорені на рівні заступників міністрів України та Угорщини Василя Боднара та Левента Мадяра.

Павло Клімкін розповів Сійярто про акт агресії Росії проти України в акваторії Керченської протоки та закликав офіційний Будапешт долучитися до заходів міжнародної спільноти проти РФ.

“Під час зустрічі було також обговорено питання впорядкування надання угорської допомоги в розвиток Закарпаття, яку координуватимуть новопризначений посол з особливих доручень МЗС України Микола Балтажи та Уповноважений міністр з питань розвитку співробітництва між областями Саболч-Сатмар-Берег та Закарпатської області пан Іштван Грежа“, – сказано в повідомленні.

Очільник українського МЗС також поінформував Сійярто про кроки української сторони у питанні імплементації закону “Про освіту”.

Нагадаємо, що Павло Клімкін обговорив зміцнення безпеки України із заступником держсекретаря США.

Джерело UATV
дата 06.12.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV