Глава уряду дав доручення якнайшвидше знайти приміщення для Антикорупційного суду

Кабмін доручив Мінфіну внести у проекти бюджету на наступні роки видатки на функціонування цього органу

uatv
16.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Фонду держмайна та деяким іншим установам у якнайшвидші терміни вирішити питання про розміщення Вищого антикорупційного суду та апеляційної палати, повідомляє прес-служба уряду.

“Закони ухвалені. Потрібно ухвалити всі рішення для запуску роботи Антикорупційного суду. Розпочинаються процедури набору суддів, розміщення. І є речі, які ми маємо зробити для забезпечення потреб – приміщення, фінансування, охорона”, – передає його слова прес-служба.

Крім цього, Кабмін доручив Мінфіну внести у проекти бюджету на наступні роки видатки на функціонування Антикорупційного суду, адже на цей рік кошти на суд були передбачені.

Знайти відповідні приміщення для суду та апеляційної палати Гройсман доручив Фонду держмайна та Мінекономіки.

“Даю вам один місяць на визначення приміщення. Також даю доручення МЗС розпочати консультації з міжнародними організаціями щодо пошуку незалежних експертів. Завдання – забезпечити все до моменту, коли суд розпочне роботу”, – додав прем’єр.

7 червня Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд у другому читанні . “За” проголосували 317 депутатів. У Венеційській комісії привітали це рішення.

12 липня парламент схвалив правки до закону про Антикорупційний суд, на яких наполягали в МВФ.

11 червня Порошенко підписав закон про Антикорупційний суд.

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій – розслідування справ Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед високопосадовців.  Серед інших вимог – підвищення цін на газ для населення та збалансування державного бюджету.

Джерело UATV
дата 16.07.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV