Глава МЗС Литви долучився до флешмобу на підтримку Олега Сенцова

Людмила Денісова повідомила, що надалі планує проводити зустрічі з послами країн ЄС в Україні

uatv
05.07.2018

Фото з Facebook-сторінки Людмили Денісової

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс 4 липня долучився до флешмобу на підтримку українських політв’язнів.

Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

“З паном Лінкявічюсом ми обговорили питання українських політв’язнів та мої подальші кроки щодо відвідання утримуваних на території Росії та Криму громадян України”, – написала Денісова.

Омбудсмен повідомила, що надалі планує проводити зустрічі з послами країн ЄС в Україні, щоб домогтися зустрічі з політичними бранцями Кремля.

Денісова впевнена, що “кожне зусилля – це крок до звільнення українських політв’язнів. Крок до припинення війни”.

Всі учасники зустрічі на завершення зробили фото в підтримку флешмобу #FreeSentsov. Долучився до флешмобу і міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс.

Акції та флешмоби на підтримку ув’язненого у Росії режисера Олега Сенцова та інших українських політв’язнів останнім часом відбулися у різних регіонах України та по всьому світу.

Олега Сенцова було затримано російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинувачували у нібито підготовці терактів на півострові під час окупації Росією. Пізніше політв’язневі пред’явили звинувачення у зберіганні зброї та вибухівки.  14 травня 2018 року український режисер оголосив безстрокове голодування в колонії міста Лабитнангі. Він вимагає звільнити 64-х українських політв’язнів, але себе в список не вніс.

Раніше, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісовуне пустили відвідати політв’язнів. Тому вона закликає комісара Ради Європи відвідати українців у в’язницях РФ.

Нагадаємо, Литва допоможе у відвіданні МКЧХ українських політв’язнів.

Джерело UATV
дата 05.07.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×