Глава держави провів засідання Нацради реформ: учасники сфокусувалися на трьох питаннях

uatv
29.09.2020
Фото ОП

У межах робочої поїздки до Вінницької області президент України Володимир Зеленський провів засідання Національної ради реформ, на якому окреслив низку змін, які необхідно першочергово реалізувати в Україні для покращення бізнес-клімату.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Учасники засідання сфокусувалися на обговоренні трьох реформ: Державної архітектурно-будівельної інспекції, надрокористування та приєднання споживачів до електромереж.

“Кожна з реформ – і ДАБІ, і надрокористування, і спрощення підключення до електромереж – це створення передумов для регіональної конкуренції, яка допоможе кожній громаді в питанні залучення інвесторів на свою територію”, – зауважив прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів наголосила, що дозволи на будівництво та приєднання до електричних мереж матимуть безпосередній вплив на створення нових робочих місць і промисловий потенціал.

“Кожна з цих речей, якщо вони будуть ухвалені, спростить, додасть кілька відсотків економічного зростання й полегшить життя для звичайних людей, а також для учасників ринку”, – зазначив голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі.

Раніше президент на Херсонщині розповів іноземним послам про українські реформи.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський оглянув об’єкти “Великого будівництва” у Вінницькій області.

Джерело UATV
дата 29.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×