Глава держави підписав закон про податкові послаблення для фізосіб-підприємців

uatv
29.05.2020
Фото Укрінформ

Президент Володимир Зеленський підписав закон України “Про внесення змін до закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт ОП.

Закон передбачає звільнення самозайнятих осіб, фізичних осіб-підприємців, які мають основне місце роботи, від сплати за себе єдиного соціального внеску за місяці, за які роботодавець сплатив страховий внесок за них, з 1 січня 2021 року.

Крім того, скасовується обов’язок фізичних осіб-підприємців (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності), осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства сплачувати мінімальний розмір єдиного соціального внеску за місяці, у яких не було отримано доходу (прибутку).

Читайте також“Вчасна підтримка для збереження стабільності економіки”: Зеленський подякував ЄС за макрофінансову допомогу

Також президент підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж”.

В ОП зазначають, що його ухвалення сприятиме безпеці держави, стабільному функціонуванню та забезпеченню телекомунікаційними послугами органів державної влади, захисту власності операторів, провайдерів телекомунікацій, реалізації програми “Держава у смартфоні” та інших державних програм щодо цифровізації послуг. Ухвалення документа також сприятиме ефективності проведення розслідувань і розкриттю злочинів правоохоронними органами.

Закон посилює кримінальну та адміністративну відповідальність за пошкодження, руйнування складових телекомунікаційної мережі.

Нагадаємо, раніше Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Туркменістану, Палестини, Португалії та Азербайджану.

Джерело UATV
дата 29.05.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV