Глава держави підписав закон про допуск слідчих і прокурорів до району ООС

uatv
24.11.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Цей закон Верховна Рада ухвалила 15 вересня 2020 року.

Зазначається, що документ унормовує допуск представників органів досудового розслідування та прокуратури до району стримування російської агресії у Донецькій та Луганській областях для виконання повноважень, покладених на них Кримінальним процесуальним кодексом України.

Читайте такожГлава держави підписав указ про захист прав та інтересів зниклих безвісти

Законом встановлено, що представники органів досудового розслідування та прокуратури можуть здійснювати свої повноваження у кримінальних провадженнях щодо правопорушень, вчинених, зокрема, у вказаному районі. Їм має надаватися обов’язковий допуск та відповідне сприяння.

Порядок допуску дізнавачів, слідчих і прокурорів до району стримування російської агресії на Донбасі визначає командувач Об’єднаних сил.

Раніше президент підписав закон про вихід України з договору між державами СНД.

Джерело UATV
дата 24.11.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×