Генконсульство України в Стамбулі відреагувало на показ російського пропагандистського фільму

uatv
18.10.2019
Ілюстрація Радіо Свобода

Генеральне консульство України в Стамбулі відреагувало на показ російського пропагандистського фільму “Донбас. Окраїна” у Стамбулі, повідомляє кореспондент UATV.

На своїй сторінці у Facebook Генконсульство відзначило, що 18 жовтня в одному з провідних кінотеатрів Стамбула буде продемонстрований фільм російського режисера Ріната Давлетьярова “Донбас. Окраїна”.

“Це псевдотворіння російського кінематографа є нічим іншим, як черговим екземпляром російської пропаганди, виконаної в кращих радянських традиціях. Як і за часів СРСР, Кремль поставив кінематограф на службу ідеології держави. Створення фільму було профінансовано Кремлем. Зрозуміло, що влада фінансує тільки ті фільми, які дотримуються її “правильної” ідеологічної лінії, – йдеться у повідомленні Генконсульства. – Кремль продовжує безпардонно брехати світу про війну на Донеччині, видаючи російську збройну агресію за внутрішній громадянський конфлікт, який, нібито, став результатом “державного перевороту” в Україні”.

У повідомленні також зазначається, що “мета картини – приховати істину щодо війни на Донеччині, під час якої вже загинуло близько 13 тисяч осіб, а також справжню роль РФ в цій гібридній війні та окупації Автономної Республіки Крим”.

Генеральне консульство закликало глядачів до бойкоту російської пропаганди у вигляді даного фільму.

Джерело UATV
дата 18.10.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV