ФСБ Росії катувала двох українців, намагаючись завербувати

uatv
09.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Російські спецслужби намагалися завербувати двох мешканців Луганської області.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу СБУ.

Українці планували відвідати родичів у Ростовській області (РФ). Після перетину державного кордону вони були затримані прикордонниками ФСБ.

Російські спецслужбовці вимагали зізнатися у начебто підготовці диверсій на території Росії. Під час допитів до затриманих застосовували психологічний і фізичний тиск. Дві доби українських громадян тримали в камері слідчого ізолятора без води та їжі.

Від чоловіків вимагали збирати інформацію про особовий склад правоохоронних органів, дислокованих на території Луганщини.

Після повернення в Україну громадяни відразу повідомили СБУ про свої контакти з ФСБ і надали детальні свідчення про обставини вербування.

Цього року на Луганщині СБУ виявила близько трьох десятків громадян, які стали об’єктами вербування з боку ФСБ за перетину держкордону або під час перебування на території РФ.

У відомстві нагадали, що державна зрада карається позбавленням волі строком до 15 років. Однак добровільне повідомлення про спроби вербування звільняє від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що СБУ запобігла вербуванню полковника запасу ЗСУ спецслужбами Росії.

Джерело UATV
дата 09.12.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×