Франція виділить 64 млн євро на водопостачання Маріуполя

uatv
13.07.2020
Фото Мінфін

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав чотиристоронній субкредитний договір між Мінфіном, Мінреінтеграції, Маріупольською міською радою та КП “Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” про запуск проєкту з модернізації системи постачання питної води в місті Маріуполь.

Про це повідомляє Урядовий портал, інформує UATV.

Фінансування проєкту передбачає залучення пільгового кредиту від уряду Франції в особі компанії Natixis у розмірі 64 млн євро.

Як повідомляється, співпраця Міністерства фінансів із французькою стороною щодо фінансування цього проєкту була розпочата ще у 2018 році, а 3 березня 2020 року. Мінфіном від імені України і компанією Natixis від імені Франції було укладено угоду, що визначає умови фінансування проєкту, які є одними з найкращих із погляду фінансової привабливості: довгий термін кредитування – 30 років, пільгова ставка – 0,08% річних.

У межах проєкту передбачено будівництво заводу з виробництва питної води з використанням французьких технологій, модернізацію супутньої інфраструктури Маріуполя, розробку до 2040 року генерального плану з удосконалення системи водопостачання та водовідведення міста.

Завершення фінансування, а відповідно і реалізація проєкту, повинні відбутися до 31 липня 2025 року.

Раніше повідомлялося, що під час кількаденного візиту на Донбас посли чотирьох республік – Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії – передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям.

Також нагадаємо, що в Україні створять комісію з пошуку зниклих безвісти на Донбасі.

Джерело Урядовий портал
дата 13.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×