Фільм “У нашій синагозі” увійшов до конкурсної програми Tampere Film Festival (ВІДЕО)

uatv
07.02.2019
Скрін з відео

Короткометражну стрічку “У нашій синагозі” відібрали на міжнародний кінофестиваль Tampere Film Festival.

Про це повідомляє Держкіно у Facebook.

Над створенням фільму спільно працювали українські та французькі кінокомпанії. Стрічку режисера Івана Орленка створено за підтримки Держкіно.

Його зняли за мотивами незавершеного однойменного оповідання  Франца Кафки. В ньому розповідається про маленьку єврейську громаду, яка має проблему, що заважає їм здійснювати молебен у своїй єдиній синагозі. Режисер фільму показав свій варіант розвитку подій у недописаній історії.

Трейлер фільму Івана Орленка «У нашій синагозі»

Фільм «У нашій синагозі» відібрано до участі у міжнародному конкурсі Tampere Film FestivalДебютну короткометражну стрічку режисера та автора сценарію Ivan Orlenko знято у копродукції України (компанія Tatofilm) та Франції (компанія Kinoelektron).Фільм засновано на незавершеному оповіданні Франца Кафки «In unserer Synagoge» («У нашій синагозі»). В оповіданні йдеться про маленьку єврейську громаду, яка має проблему, що заважає їм здійснювати молебен у своїй єдиній синагозі. Автори фільму, знятого мовою Їдиш, пропонують свій погляд на можливе завершення цієї недописаної історії.Стрічку створено за підтримки Держкіно.

Опубліковано ДержКіно України Середа, 6 лютого 2019 р.

Нагадаємо, що з’явився офіційний трейлер документального фільму “Заручники Путіна: українські політв’язні Кремля“.

Джерело UATV
дата 07.02.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×