Фігуранти “справи Хізб ут-Тахрір” потрапили в ШІЗО, – адвокат

uatv
29.03.2020
Фото Укрінформ

Фігуранти першої сімферопольської “справи Хізб ут-Тахрір” Айдер Саледінов, Теймур Абдуллаєв і Еміль Джемаденов потрапили в штрафні ізолятори (ШІЗО) після етапування в російські виправні колонії ІК-2 і ІК-16 міста Салават у Росії.

Про це у Facebook повідомляє “Кримська солідарність” із посиланням на адвоката Едема Семедляєва.

“Ми попросили нашого колегу з Салавата відвідати колонії, в яких за попередньою інформацією містяться кримські політв’язні. Він відвідав ІК-2, в якій знаходяться Айдер Саледінов і Теймур Абдуллаєв. Айдер після прибуття відразу ж отримав догану, оскільки не заправив належним чином ліжко, отримав 10 діб ШІЗО, після цього ще кілька разів отримував стягнення. Теймур Абдуллаєв з перших днів, за логікою адміністрації, – “порушник”. Практично з другого дня він перебуває в ШІЗО за різними надуманими причинами. То не привітався з адміністрацією, то не заправив ліжко, то межкамерний “зв’язок” був”, – розповів адвокат.

Теймур вважає, що адміністрація колонії таким чином на нього тисне, намагається схилити до співпраці, але він категорично відмовляється.

“Також наш колега побував у ІК-16, де відвідав Еміля Джемаденова, який повідомив, що в виправну колонію потрапив 15 лютого, і з 15 лютого по сьогоднішній день практично так само знаходиться у штрафному ізоляторі, теж за надуманими підставами. То не вийшов на зарядку, то нібито спав у денний час на ліжку і подібні порушення”, – наголосив адвокат.

⚡️ФИГУРАНТЫ ПЕРВОЙ СИМФЕРОПОЛЬСКОЙ ГРУППЫ НАХОДЯТСЯ В ШТРАФНОМ ИЗОЛЯТОРЕ Фигуранты «дела Хизб ут-Тахрир» (первая…

Опубліковано Крымская солидарность Неділя, 29 березня 2020 р.

Раніше повідомлялося, що фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” (перша сімферопольскоя група) етапували в колонії міста Салават у Башкирії (Росія).

Джерело UATV
дата 29.03.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×