Фанати ФК “Динамо” вимагають заборонити використання прапорів “ДНР” і “ЛНР” на футбольних матчах

Така символіка провокує масові заворушення на стадіонах

uatv
20.03.2018

 Фото Укрінформ-UATV

Фанати київського футбольного клубу “Динамо”  виступили з ініціативою заборонити використання прапорів терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” на футбольних матчах під егідою міжнародних футбольних організацій.

Як передає видання Новинарня, відповідне звернення на ім’я президента ФФУ Андрія Павелка оприлюднило  ультрас-угруповання “Родичі” у понеділок, 19 березня.

“На трибунах стадіонів регулярно з’являється символіка, яка є неприйнятною для цивілізованого суспільства… Йдеться про символіку терористичних організацій, так званих «ДНР» та «ЛНР», що на сьогодні захопили частину території України та відкрито продовжують свою злочинну діяльність”, – сказано в заяві уболівальників.

Вони нагадують, що прапори цих терористичних організацій нещодавно демонструвалися італійськими фанатами на матчах “Рома” – “Шахтар” та “Стяуа” – “Лаціо”.

Такі випадки “змушують вимагати відповідної реакції від футбольної влади, оскільки бездіяльність ФФУ та УЄФА в цій частині ставить питання про їхню компетенцію та послідовність у діях”.

Окрім того, ці прапори “використовуються, зокрема, для провокування масових заворушень на стадіонах”.

Джерело Новинарня
дата 20.03.2018
категорії Спорт
поділитися
Топ новин на UA|TV