Facebook припинив роботу близько 200 додатків через зловживання даними

Додатки мали доступ до великої кількості даних користувачів

uatv
15.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

Соціальна мережа Facebook призупинила роботу близько 200 додатків, які мали доступ до великої кількості даних користувачів, повідомило УНН.

За словами віце-президента компанії, який відповідає за партнерство з продуктів Айма Арчібонґа (Ime Archibong), роботу додатків призупинили, щоб з’ясувати, чи зловживали вони отриманими даними.

Facebook також повідомив, що з 21 березня, коли гендиректор компанії Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) оголосив про початок розслідування, вона переглядає тисяч додатків, які працюють на її платформі.

“Потрібно зробити ще набагато більше роботи, щоб знайти всі додатки, які могли зловживати даними людей, які є на Facebook, і це займе деякий час. Великі команди внутрішніх та зовнішніх фахівців наполегливо працюють над якомога швидшим розслідуванням роботи цих додатків”, – розповів пан Арчібонґ.

Скандал навколо Facebook розгорівся 16 березня через потрапляння особистих даних мільйонів користувачів в розпорядження компанії Cambridge Analytica.

4 квітня Facebook визнала, що Cambridge Analytica несанкціоновано отримала особисті дані 87 мільйонів Facebook-користувачів.

Британська компанія Cambridge Analytica спеціалізується на аналізі даних та, як підозрюють, допомагала штабу Дональда Трампа під час передвиборної кампанії.

Джерело УНН
дата 15.05.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV