Facebook посилить заходи безпеки під час виборів в Україні (ФОТО)

uatv
25.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

Міністерство інформаційної політики та Facebook обговорили, як протидіяти втручанню у виборчі процеси в Україні.

Про це повідомляє сайт МІП.

Представники міністерства зустрілися з керівником напряму публічної політики Facebook у Центральній та Східній Європі Габріелою Чех і керівником напряму публічної політики з питань виборів компанії Анікою Гейсел.

Як зазначив міністр інформполітики України Юрій Стець, компанія Facebook допомагає нашій державі у сфері інформаційної безпеки. Зокрема, проводити перевірку сторінок українських органів влади і бореться із фейковими новинами. Тепер Facebook також працюватиме над тим, щоб запобігти втручанню у вибори в Україні – як президентські, так і парламентські – з допомогою соцмережі.

Фото МІП України

Зараз важливо не допустити того, щоби хтось міг здійснювати інформаційні атаки та впливи, використовуючи соціальну мережу Facebook, наголосив заступник міністра Дмитро Золотухін.

“Ми вдячні Facebook за неймовірну роботу, яку компанія зробила, виявивши й видаливши велику кількість пов’язаних фейкових профілів, груп і сторінок. Для нас це важливо, оскільки одна з двох виявлених мереж ботів, що керувалися з Росії, використовувалася для інформаційних операцій в Україні”, – розповів він.

Водночас представники компанії Facebook наголосили, що планують посилити заходи безпеки під час проведення виборів в Україні. А Аніка Гейсел зазначила, що українським користувачам напередодні виборчих перегонів уже доступна одна з нових функцій у соцмережі, котра дозволяє дізнатися, з якої країни походить адміністратор популярної сторінки та яку він запускав активну рекламу.

Нагадаємо, Facebook заблокував сторінки проектів кремлівських пропагандистів Russia Today.

Джерело UATV
дата 25.02.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV