FaceApp: у чому небезпека популярного мобільного додатка (ВІДЕО)

uatv
21.07.2019
Скрін з відео

За останній тиждень мобільний додаток FaceApp став особливо популярним у мережі. Зазирнути у своє майбутнє захотіли мільйони людей. Але чи безпечно це, та які дані про користувачів може зібрати додаток – дізнався журналіст UATV Олександр Кулібаба.

Додатку, за яким у мережі “подорожують в старість”, вже два роки. За цей час його скачали близько 86 млн користувачів. З них 13 млн – тільки за останній тиждень.

Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер офіційно звернувся до ФБР і Федеральної торгової комісії з проханням перевірити програму. Він упевнений, що будь-які фотографії, взяті з програми, можуть бути використані без згоди користувача. А FaceApp отримує доступ до особистих даних, і ніхто не може гарантувати, що ними потім не скористаються в злочинних цілях.

“Додаток отримує доступ не тільки до ваших фотографій, а й може їх зберігати як і вашу пошукову історію. Ви надаєте доступ до своїх знімків, імені та вподобань. Це – дуже небезпечно, і порушує приватне життя. Ризик, що ваші дані можуть потрапити в руки російських спецслужб або військових, турбує”, – розповів американський сенатор.

Що вдалося дізнатися про популярний додаток – дивіться у сюжеті UATV.

Джерело UATV
дата 21.07.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×