Евакуйованих з Балі та Катару українців помістили на обсервацію у готель “Козацький”

uatv
30.03.2020
Фото з сайта kozatskiy.kiev.ua

Сьогодні, 30 березня, у готелі “Козацький”, який належить Міноборони, розмістили для обсервації 100 чоловік, які прибули з Балі та Катару.

Про це інформує Урядовий портал.

Зазначимо, що всі, хто прибуває до країни, мають пройти обсервацію протягом 14 днів.

Три автобуси у супроводі автомобілів поліції доставили евакуйованих українців до місця проведення обсервації. Деякі з них не погодились із необхідністю дотримання визначених заходів перестороги. На порушників склали адміністративні протоколи.

“Готель “Козацький” перебував 20 днів на карантині та був практично законсервований. Зараз увесь персонал готелю на місці. Всі працюють у захисних костюмах. Їжа буде надаватися до номерів. Зараз відновлюються всі функції готелю із забезпечення всім необхідним тих, хто буде перебувати в обсервації”, – говорить прессекретар міністра оборони Світлана Павловська.

За її словами, наразі очікується ще одна група українців, які будуть проходити обсервацію у цьому готелі.

Як повідомляє Посольство України в Індонезії, для допомоги українцям, які не змогли евакуюватися з острова Балі, було направлено консула.

Консул посольства перебуває у м. Денпасар (о. Балі) для оперативного вирішення проблемних питань безпосередньо на місці.

Також дипломати запропонували доступні варіанти бюджетного проживання для українських громадян.

“З числа українців, які вже тривалий час проживають на о. Балі та обізнані з багатьма аспектами життєдіяльності на острові, обрано координатора та волонтерів, які зможуть надавати консультативну допомогу”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що додому вже повернулися понад 144 тисячі українців.

Джерело UATV
дата 30.03.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×