Евакуація з Китаю: на борт не допустили трьох українців та одну іноземку

uatv
19.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що евакуація українців та іноземців з Уханя відбувається у штатному режимі. Літак вже вилетів, проте на борт не допустили трьох українців та одну іноземку.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Урядовий портал.

“На борт допущені люди без симптомів гострої респіраторної інфекції. Ті, кого не було допущено до евакуації, знаходяться під наглядом китайських лікарів та перебувають на постійному зв’язку з консульською службою”, – сказав Ляшко.

Він попросив не створювати паніку, зберігати здоровий глузд та розуміння, що у будь-якій ситуації треба залишатися людьми.

“Серед евакуйованих сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Наш обов’язок – забрати їх та створити максимально комфортні умови. Це стосується не тільки організації перельоту та облаштування їх побуту, але й прийняття їх іншими українцями. Невже в такій великій країні немає місця для менше сотні громадян, які опинилися в складній ситуації?” – наголосив заступник міністра охорони здоров’я.

Нагадаємо, що вже завтра вранці, 20 лютого, до України прибуде літак з Уханя, на борту якого 73 людини. До їх прийому підготували чотири місця, які розташовані в різних областях України.

Джерело Урядовий портал
дата 19.02.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV