Естонці відкрили в Києві новий хаб для стартапів (ФОТО)

uatv
25.04.2019
Фото UATV

Український ринок стартапів являє собою великий інтерес для естонських інвесторів. За словами відомого стартап-підприємця Рагнара Сасса, середня кількість розробників в Україні удвічі більша, ніж у Великій Британії, і становить близько 4% населення 40-мільйонної України.

“В Україні дуже багато талановитих інженерів – ціла історія розвитку цієї галузі та інновацій. Ми хочемо, щоби ви досягли ще більших успіхів на цих теренах”, – заявив Рагнар Сасс на відкритті нового хабу.

Сьогодні в Естонії найвище співвідношення стартапів на душу населення у світі. Естонський уряд зацікавлений у розвитку цього напряму: створює законодавчу основу для розвитку екосистеми стартапів і навіть співфінансує деякі проекти. Відкриття в Києві другий локації міжнародної спільноти стартаперів Lift99 (перша розташовується в Талліні) свідчить про великий інтерес до українських розробників і нових можливостей для залучення інвестицій.

“Я відвідав Україну безліч разів з 2011 року. І тут я зустрів найталановитіших і найпрацьовитіших початківців-стартаперів”, – зазначив естонський підприємець.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 25.04.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV