Естонія та Україна підписали Меморандум про цифрові трансформації (ФОТО)

uatv
26.11.2019
Фото ОП

У Таллінні під час форуму Digital Society Sandbox підписали Меморандум про співробітництво у сфері цифрових трансформацій між Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством економіки та зв’язку Естонії.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу ОП.

Офіційна церемонія підписання відбулася вприсутності президента України Володимира Зеленського та глави Естонської Республіки Керсті Кальюлайд.

Документ сприятиме удосконаленню системи надання електронних та адміністративних послуг, розвитку електронних довірчих послуг та послуг з електронної ідентифікації, побудові ефективної моделі управління кіберзахистом та пов’язаної ІТ-інфраструктури, а також її зв’язку з європейськими кібер-центрами, забезпеченню прав громадян на доступ до публічної інформації.

Співпраця може здійснюватися у різних формах. Зокрема, це обмін експертами у сфері цифрових трансформацій, організація семінарів, конференцій, форумів, поширення знань та досвіду з питань цифрового розвитку шляхом обміну нормативними та інформаційними документами, організація навчальних поїздок для перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців.

Напередодні підписання президент заявив, що документ “відкриває нову еру в українсько-естонських цифрових відносинах”.

Раніше Україна й Естонія підписали спільну заяву щодо подальшої співпраці.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський перебуває з офіційним візитом в Естонії.

Джерело UATV
дата 26.11.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×