Експерт розповів, коли переглянуть мінські угоди

За словами дипломата Богдана Яременка, зараз Україні не треба робити демарші

uatv
13.02.2018

Фото Укрінформ-UATV

Мінські угоди рано чи пізно будуть переглянуті. Зараз Україні не треба робити якісь демарші.

Таку думку висловив голова правління “Майдану Закордонних Справ” Богдан Яременко, передає 24 канал.

За його словами, якщо щось не працює, то рано чи пізно це буде змінено. Водночас, зазначає Яременко, вже відбувається перегляд угод, йде трактування різних положень. Зокрема, щодо черговості виконання пунктів “Мінська-2” – спочатку місцеві вибори чи безпека на окупованих територіях.

“Процес трактовок, уточнень мінських домовленостей розпочався майже одразу після підписання. Але абсолютно очевидно, що Росія не збирається виконувати угоди. Україна теж не зможе виконати політичну частину, тому що немає внутрішньополітичного консенсусу. Тому через якийсь час або в Україні зміниться Верховий головнокомандувач і верховний дипломат, або ще якісь обставини з’являться, і перегляд угод буде здійснений. І мінські домовленості кануть у Лету”, – пояснив дипломат.

Яременко також відзначив, що перші два пункти угод – припинення вогню і відведення важкого озброєння – найпростіша річ, яку російська сторона цілеспрямовано не виконує.

“Очевидно, що Росії потрібен конфлікт на Донбасі у тому вигляді, в якому він є. Тільки тоді, коли в Кремлі зрозуміють, що вже не можуть вести далі цю війну, то РФ може переглянути свою позицію. А Україні треба бути готовою воювати”, – додав Яременко.

Джерело 24 канал
дата 13.02.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV