Екс-голові Апеляційного суду Криму оголосили про підозру у держзраді

Валерій Чорнобук надавав допомогу Росії на окупованому півострові

uatv
11.07.2018

Фото з сайта ark.gp.gov.ua

Колишньому голові Апеляційного суду Криму Валерієві Чорнобуку повідомили про підозру у державної зради.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури АР Крим.

“Прокуратура спільно із співробітниками СБУ сьогодні провела чотири обшуки у приміщеннях, в яких проживає екс-голова Апеляційного суду АРК та його близькі родичі, а також за місцем його останньої роботи – у приміщенні Дніпровської міської ради“, – йдеться у повідомленні.

Валерію Чорнобуку повідомили про підозру за статтею 111 КК України (державна зрада). Зараз вирішується питання про внесення до слідчого судді клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання підозрюваного під вартою.

“Підривна діяльність колишнього судді в наданні допомоги іноземній державі та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави – Російської Федерації – призвели до забезпечення належного функціонування незаконно створених судових органів, посилення заходів тимчасової окупації півострова Крим”, – наголосили у прокуратурі АР Крим.

Нагадаємо, керівникові пропагандистського антиукраїнського інформаційного ресурсу “РИА Новости Украина” Кирилові Вишинському оголошено про підозру у держзраді.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV