Екологи Херсонщини пропонують збільшити територію нацпарку Олешківські піски

Найголовніше завдання – зберегти та розширити цей об'єкт, вважають природоохоронці

uatv
07.11.2018
Фото з сайта grivna.ks.ua

Сьогодні, 7 листопада, у Херсонському державному університеті члени місцевого прес-клубу, громадські активісти, екологи, говорили про важливість і значимість для регіону  природоохоронного об’єкта –  національного парку Олешківські піски.

Про це повідомляє сайт grivna.ks.ua.

Присутні нагадали, що унікальність та особливість цієї території у  тому, що це одна з найбільших піщаних територій у Європі.

Завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП “Олешківські піски” Алла Лазарєва наголосила, що на сьогодні найголовніше завдання – зберегти та розширити цей об’єкт, оскільки на його території багато видів рослин, які захищені Червоною Книгою України.

На думку екологів територію цього національного парку треба збільшити, як і в цілому  природоохоронну зону Херсонської області: з 10% до 17% від всієї площі області.

Нагадаємо, нещодавно журналісти UATV розповіли про національний парк “Прип’ять-Стохід” – край унікальних боліт і птахів. У нацпарку є 5 озер, і кожне відрізняється за розміром і походженням. Одне з найбільших – озеро Люб’язь.

Джерело Гривна
дата 07.11.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV