Едем Бекіров отримав необхідні ліки в СІЗО, – адвокат

uatv
21.12.2018
Фото Facebook Edem Islyamov

Кримськотатарський активіст Едем Бекіров отримав необхідні ліки в СІЗО Сімферополя. Про це повідомив адвокат Олексій Ладін, передає Крим. Реалії.

“На даний момент він забезпечений, наскільки я знаю, хоча б ліками. Коли було оголошення звинувачення (19 грудня), з’ясували, що родичі всі ліки передали, перев’язувальні матеріали також. Він нарешті зміг перев’язати собі ногу, з якою у нього проблеми. Але він все одно перебуває в загальній камері, що неприпустимо з його захворюваннями. Йому в принципі не можна бути в СІЗО”, – розповів адвокат.

Відзначимо, що 18 грудня дочка Едема Бекірова Елеонора повідомила, що її батько не міг отримати ліки.

Також Ладін додав, що “суд Криму” розгляне апеляційну скаргу політв’язня 26 грудня.

За словами адвоката, зараз сторона захисту просить створити медичну комісію для обстеження і складання діагнозу щодо хвороб Бекірова, щоб довести неможливість його знаходження в СІЗО.

Нагадаємо, кримськотатарського активіста Едема Бекірова російські силовики затримали у середу, 12 грудня, на в’їзді в незаконно анексований Крим. Він їхав на територію окупованого півострова, щоб відвідати 78-річну матір та родичів.

Раніше повідомлялося, що Бекірову висунули звинувачення. У “суді” активісту стало погано, “засідання” призупинили і викликали “швидку”.

Згодом Рефат Чубаров написав, що Едема Бекірова так званий “Київський районний суд Сімферополя” арештував на два місяці.

Джерело Крим.Реалії
дата 21.12.2018
категорії Бранці Кремля, Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV