Дизайнерські бренди, проекти і лекції: у Києві відбудеться Ukrainian Fashion Week SS 2020 (ПРОГРАМА)

uatv
19.08.2019
Ілюстрація Ukrainian Fashion Week SS 2020

У Києві з 31 серпня по 4 вересня відбудеться Ukrainian Fashion Week SS20. Програма заходу передбачає 45 шоу та презентацій, 5 спеціальних проектів, 6 лекцій і публічних обговорень, а також представлення 64 дизайнерських брендів.

Про це повідомляє UATV з посиланням на прес-службу Ukrainian Fashion Week.

Розпочнуться святкові заходи із презентації шведської виставки “Fashion Revolution: The future oftextiles”, яка має на меті висвітлити основні виклики та кейси модної індустрії, шведські рішення та ініціативи для більш стійкої системи.

“Виставка демонструє нові ініціативи модної індустрії Швеції – від дослідницьких проектів до визначених колекцій, від стартапів до вже працюючого бізнесу, у різних галузях і для різних операцій, що відкриває шлях до революції моди“, – повідомляють у прес-службі Ukrainian Fashion Week.

Виставку відкриють о 16:30 31 серпня.

Також заплановані наступні презентації, лекції та конкурси.

1.Лекція “Майбутня система індустрії моди” Малін Віоли Веннберґ (Mistra Future Fashion,Швеція), 1.09 13:30 Right wing, MA

2. Презентація проекту ECCO LEATHER FACTORY PETIT, 1.09 18:30 ECCO space, MA

ЕССО – легендарний бренд із Данії, котрий понад 50 років входить до трійки найбільших у світі виробників взуття – цієї осені святкує 25-річчя в Україні. На честь ювілею, спільно з INTERTOP Ukraine, бренд вперше представить в Україні унікальну ЕССО Leather Factory Petit у межах UkrainianFashion Week. Ця крафтова мініфабрика покаже гостям увесь процес обробки шкіри й технології створення готових виробів, які учасники майстер-класів зможуть випробувати власноруч.

3. Лекція “WEB-мода. Сучасні технології: виклики та можливості” Фабіо ді Нікола (IED-Istituto Europeodi Design, Італія) 04.09 14:00 Rignt wing, MA

У межах Ukrainian Fashion Week SS20 відбудеться відкрита лекція Master Fashion Design Coordinator IED-Istituto Europeo di Design в Мілані та Флоренції Фабіо ді Нікола.

4. Презентація міждисциплінарного проекту UFW “BE SUSTAINABLE!”, створеного у колаборації з Sustainable Fashion Pad. Місія проекту полягає у просуванні ідей сталого розвитку та сприянні розвитку прогресу української fashion-індустрії. Проект створено для взаємодії з аудиторією двома способами: через фізичний спейс (інтерактивний простір) і лекторій.

5. New Generation Day – день, присвячений молодим дизайнерам.

Ukrainian Fashion Week підтримує молоді таланти та створює умови для їхнього розвитку. Саме тому 2000 року Український Тиждень Моди започаткував Конкурс молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє”, а у 2003 та 2006 роках – проекти New Names та Fresh Fashion. З 2014 року Ukrainian Fashion Week об’єднав покази учасників цих проектів, створивши в офіційній програмі UFW окремий день, присвячений молодим дизайнерам – New Generation Day.

6. Презентація Municipal Project.

Абсолютно новий, ініційований оргкомітетом UkrainianFashion Week проект у форматі спеціального простору ознайомить fashion-аудиторію з провідними брендами, які працюють із вуличною естетикою: AATSUIII, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique, Riot Division.

7. 3 вересня “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА” запрошує на допрем’єрний показ фільму “Геніальний кутюр’є” від Kyiv Music Film.

З повною програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше в Україні відбувся Kyiv Fashion Summit.

Джерело UATV
дата 19.08.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV