Двом військовополоненим морякам присвоїли офіцерські звання (ФОТО)

uatv
09.02.2019
Фото МОУ

У суботу, 9 лютого, двом полоненим українським морякам Владиславу Костишину та Богдану Головашу, разом з іншими курсантами випускного курсу Інституту ВМС Національного університету “Одеська морська академія”, надали офіцерське звання “лейтенант”.

Про це інформує прес-служба Міноборони.

“Серед сьогоднішніх випускників – захоплені в полон Російською Федерацією курсанти Богдан Головаш та Владислав Костишин”, – сказано в повідомленні.

Лейтенантські погони батькам полонених курсантів вручав командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко. Він висловив вдячність за виховання мужніх синів, патріотів, справжніх героїв і запевнив, що керівництво держави та флоту робить все можливе, аби вони якомога швидше повернулися додому.

“Наші лейтенанти обов’язково стануть командирами катерів і я впевнений, вони впораються з усіма труднощами. Події 25 листопада 2018 року сколихнули увесь світ, який вкотре мав змогу побачити справжнє обличчя РФ, як агресора, нападника і нахабного гравця світової політики. Російська Федерація використовує брудні методи“, – наголосив адмірал.

Мама Владислава Костишина Людмила розповіла, що востаннє бачила сина під час суду, де їй вдалося поспілкувалася з ним лише кілька хвилин. Владислав зізнався, що полоненим морякам постійно говорять про те, що за них забули вдома і, що вони нікому не потрібні. Однак мати встигла запевнити сина, що це все брехня і керівництво держави та флоту намагаються якомога швидше повернути їх додому.

“Ми, звісно, мріяли не про такий випуск, але віримо, що цей страшний сон незабаром закінчиться і наш син буде поруч з нами в Україні і вже офіцером поповнить лави українського флоту”, – повідомила пані Людмила.

“Також випускники під час заходу підняли таблички з написом “волю бранцям війни”.

Нагадаємо, що четверо українських моряків повторно заявили, що є військовополоненими.

Джерело UATV
дата 09.02.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV