Два “золота” і фото із принцом Гаррі: підсумки другого дня змагань Invictus Games-2018 (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 22 жовтня, українська збірна Invictus Games брала участь у змаганнях з веслування на тренажерах

uatv
22.10.2018
Фото із сайта mil.gov.ua

Українці Олександр Бєлобоков, Олександр Чалапчій, Юрій Дмитренко та Сергій Ільницький продемонстрували в черговий раз, що українську силу духу не зламати, повідомляє UATV із посиланням на сайт Міноборони.

Олександр Чалапчій змагався у категорії Men’s IR4 (4 хвилини на витривалість). Усього в цій категорії були представлені 13 військових.

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 22 жовтня, українські “нескорені” вибороли дві золоті медалі на Invictus Games.

Перше “золото” до скарбнички української збірної  приніс Олександр Бєлобоков з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3 (швидкість за одну хвилину).

Другу золоту медаль виборов капітан української збірної Сергій Ільницький з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6 (швидкість за одну хвилину).

Нагадаємо, що нині в активах збірної загалом три медалі. До цього “бронзу” виборов ветеран СБУ Денис Фіщук.

Крім того, принц Гаррі поспілкувався з представником української збірної Андрієм Усачем. У свою чергу Андрій подякував принцу за можливість взяти участь у змаганнях та розповів про боротьбу українців проти російської агресії.

 

Іnvictus Games – це міжнародні ігри в яких беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани бойових дій. Україну цього року на змаганнях представляють 14 чоловіків і одна жінка. Загалом вони змагатимуться у шести видах спорту протягом тижня, до 27 жовтня.

Більше новин про досягнення українців на Іnvictus Games дізнавайтесь на нашому сайті UATV та у випусках новин телеканалу.

Наталія СОФІЄНКО,UATV

Джерело UATV
дата 22.10.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV