Два світові рекорди та 11 медалей: Україна виступила на юніорському ЧС з важкої атлетики

Фото Федерація важкої атлетики України

Збірна України з важкої атлетики завершила виступи на юніорському чемпіонаті світу, який тривав у Ташкенті (Узбекистан). Наші спортсмени здобули 11 нагород.

Про це пише UATV із посиланням на НОК України.

Титул абсолютної чемпіонки виборола Каміла Конотоп. Їй не було рівних на змаганнях у ваговій категорії до 55 кг. Окрім нагород, в активі Конотоп також і новий рекорд світу серед юніорів – 212 кг.

Ще один рекорд змагань належить Богдану Гозі (109 кг), який здобув срібні нагороди за сумою двоборства і в поштовху та був кращим у ривку, встановивши рекорд світу серед юніорів – 189 кг.

Срібну нагороду в поштовху серед спортсменів вагової категорії 81 кг також приніс виступ Максима Москвіна.

Бронзовими призерами змагань за сумою двоборства стали Олег Ніколаєнко (89 кг) та Ілля Москаленко (96 кг). Окрім того, спортсмени додали ще дві малі золоті нагороди до скарбнички збірної – Ніколаєнко в ривку, а Москаленко – у поштовху.

Раніше повідомлялося, що українські представниці кульової стрільби здобули “золото” на чемпіонаті Європи.