ДТП в Угорщині: один із українців перебуває в комі, загроза життю залишається

Аварія сталася напередодні в другій половині дня в області Ноград

uatv
12.08.2018
Фото mti.hu

Про це йдеться в повідомленні посольства України в Угорщині.

У відомстві підтвердили, що ДТП сталася у другій половині дня на території області Ноград (Угорщина), на 59 км автошляху номер 2.

Мікроавтобус, який перевозив громадян України, з невідомих причин з’їхав з дорожнього полотна і перевернувся. “Постраждали 13 українських громадян і водій, громадянин Угорщини. Всім надано першу медичну допомогу, всіх госпіталізовано з різними травмами. Відомо, що 8 громадян України отримали важкі травми, 5 – легкі. Загиблих немає”, – йдеться в повідомленні.

За повідомленням поліції, 13 постраждалих у ДТП громадян України госпіталізовані у лікарні міст Будапешт, Вац та Балашшадярмат. 7 постраждалим, які отримали легкі травми, дозволено залишити лікарні. Решта перебувають у лікарнях, один у стані коми (загроза життю залишається). Біля нього знаходиться батько.

Посольство продовжує тримати ситуацію на контролі. “Встановлюємо зв’язок з рідними постраждалих. Перебуваємо на контакті з відповідними медзакладами”, – наголосили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що в Угорщині перекинувся мікроавтобус з українцями. Там могли бути закарпатці, які поверталися додому.

Джерело UATV
дата 12.08.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV