ДСНС передали 80 автомобілів для ліквідації наслідків ДТП (ФОТО)

uatv
27.10.2020
Фото Мінінфраструктури України

Мінінфраструктури передало рятувальникам 80 автомобілів, які використовуватимуться для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України, інформує UATV.

На закупівлю авто витратили майже 280 мільйонів гривень.

“Для рятувальників, які працюють на місці ДТП, вкрай важливо вчасно забезпечити пошук постраждалих та надання їм домедичної допомоги за допомогою сучасної професійної техніки. Якраз сьогодні ми передали 80 новеньких аварійно-рятувальних машин легкого типу для ДСНС, створених на базі Ford Ranger. Вони обладнані найсучаснішим обладнанням відповідно до всіх європейських стандартів”, – розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

В авто одночасно може перебувати до п’яти рятувальників. Вони містять, зокрема, гідравлічне рятувальне обладнання, систему стабілізації транспортних засобів, автомобільну радіостанцію, первинні засоби пожежогасіння на основі води і піни, бензопилу, навігатор з вбудованим відеореєстратором, планшет з офлайн програмою схем легкових машин для використання під час ДТП тощо.

Як повідомив Криклій, відомство планує до кінця року передати ДСНС ще 59 таких же автівок на суму понад 200 тис. грн, а також 58 спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу вартістю близько 337 млн грн.

Нагадаємо, раніше ДСНС отримала 17 спеціальних аварійно-рятувальних авто.

Джерело UATV
дата27.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×