ДСНС отримала 17 спеціальних аварійно-рятувальних авто (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
02.08.2020
Фото ДСНС

ДСНС у межах державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху отримала 17 одиниць спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу САРМ-С.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт ДСНС.

Як зазначається, автомобілі на базі повнопривідного мікроавтобуса Volkswagen Crafter 35 мають сучасну комплектацію аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Кожне авто оснащене електролебідкою, рятувальною платформою, сигнально-гучномовною установкою, радіостанціями, мобільною освітлювальною установкою, ношами, вогнегасниками, домкратами, опорами, стійками, комбінованим гідравлічним акумуляторним інструментом, електроперфоратором, блоками для стабілізації, комплектом для руйнування скла, пневматичними підйомними подушками, дихальними апаратами, драбинами, бензорізом, електростанцією тощо.

У відомстві нагадують, що торік у межах вищезгаданої державної програми було закуплено та передано для ДСНС 71 одиницю техніки.

Раніше повідомлялося, що спецпризначенці ДПСУ отримали нові штурмові гвинтівки.

Також нагадаємо, що прикордонники отримали від представництва ООН автомобілі.

Джерело UATV
дата 02.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×