Дружина кримського політв’язня заявила про візит силовиків РФ

uatv
28.11.2020
Фото “Кримська солідарність”

До дружини фігуранта ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір” Вадима Сірука Ганні Богачевої прийшли співробітники поліції РФ з “опитуванням”.

Про це повідомляє організація “Кримська солідарність”.

Вони стверджували, що виконували наказ підконтрольного РФ МВС окупованого Криму “відпрацювати неофітів“.

“Під’їхала біла LADA, ніяких написів на ній про поліцію, як вони зазвичай пишуть, не було. У машині сиділи водій-чоловік і жінка поруч – на пасажирському сидінні. Обидва без медичних масок, – повідомила кримчанка. – Вони не представилися, сказали “не переживайте – це просто “опитування”. Мені запропонували сісти на заднє сидіння, я відмовилася. Мені відразу поставили запитання: чи перебуваю я у будь-яких релігійних організаціях“.

Про це Ганна Богачева повідомила адвокату і попросила співробітників надати документи, на підставі яких мають намір провести “опитування”. Вони показали документ з вихідними даними російського МВС по Криму.

Адвокат Ліля Гемеджі прокоментувала ситуацію так: “Вони пішли, але закамуфлювавши у слова загрозу, що прийдуть інші співробітники. Аня, як людина, що має всі законні права, зокрема на вибір віросповідання, і необмежена в них, може відмовлятися від надання будь-якої інформації без пояснення причин”.

Читайте також: Україна передала Хайді Грау списки незаконно утримуваних осіб, – президент

Адвокат вважає, що дії силовиків – незаконні і неприпустимі.

Нагадаємо, політв’язня Бектемірова залишили під арештом до 2 березня.

Джерело UATV
дата 28.11.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×