Дружина й донька Романа Сущенка відвідають його до Нового року, – Марк Фейгін

Також до українського журналіста збирається і його громадський захисник

uatv
11.12.2018

Фото UATV

Бранця Кремля Романа Сущенка утримують у колонії суворого режиму для засуджених правоохоронців у Кіровській області. Виправна колонія номер 11 (ВК-11) розташована в селищі Утробіно, це практично місто Кірово-Чепецьк, у Кіровській області, трохи більш як у 50 км від обласного центру. Громадський захисник політв’язня Романа Сущенка Марк Фейгін розповів в інтерв’ю UATV останні новини про політв’язня, а також про те, коли планує відвідати українця.

За словами Фейгіна, у Романа є можливість здійснювати телефонні дзвінки і отримувати листи.

“Він мені дзвонив, дружині Анжеліці два рази, а ще – консулу”, – сказав правозахисник, додавши, що Роману дозволені й побачення. “Короткі побачення не надто обмежені, ми вже домовилися, що до нього приїде дружина разом із дочкою, ми сподіваємося встигнути до кінця року”, – зазначає гість студії.

За словами правозахисника, під час зустрічі обговорюватимуться два напрями.

“По-перше, це побутові питання, він перебуває в ізольованій камері, це як в’язниця у в’язниці, де немає нічого – ані телевізора, ані кип’ятильника, ані розетки, ось цю проблему ми й вирішуємо. Інше питання – процесуальне, ми визначаємо характер скарг. Звичайно ж, будемо подавати скаргу на вирок і готувати звернення до Європейського суду”, – сказав правозахисник.

Телеверсію інтерв’ю з громадським захисником Марком Фейгіним дивіться 11 грудня о 21:00 у програмі “Лицом к лицу”. 

 Наталія СОФІЄНКО, UATV

Джерело UATV
дата 11.12.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV