Другий термін президентства Трампа може змінити США, – Дубовик

uatv
23.09.2020
Фото Укрінформ

Прийдешні вибори в США важливі як для самої Америки, так і для всього світу. Нинішня президентська гонка в США може стати однією із найзначніших за останні роки.

Навіть у разі, якщо президентом залишиться Дональд Трамп, його другий термін може змінити Штати. Таку думку висловив директор Центру міжнародних досліджень, доцент кафедри міжнародних відносин Одеського національного університету ім. Мечникова Володимир Дубовик в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом”.

“Тут багато зійшлося воєдино: епідемія коронавірусу, гальмування економіки, расова напруга всередині США, протести – вони роблять цю передвиборну гонку особливою. Очевидно, що другий термін президента Трампа може змінити Америку навіть більше, ніж його перший термін”, – зазначив він.

Дубовик додав, що зміни можуть бути пов’язані з декількома факторами. Зокрема, під час другого терміну президентства глави держав приймають більше рішень, у них є більше свободи дій.

“А обрання Байдена, імовірно, призведе до відновлення якогось статусу-кво – приблизно такого положення, яке було до приходу Трампа”, – вважає експерт.

Відзначимо, що президентські вибори в США відбудуться 3 листопада 2020 року. Одним із головних конкурентів нинішнього глави США Дональда Трампа є кандидат від Демократичної партії Джо Байден.

Читайте також: Вибори-2020: Трамп назвав “дезінформацією” заяви про втручання Росії

Раніше Сенат США повністю виправдав Трампа у справі про імпічмент.

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×