ДП “МПІУ” оголошує конкурс

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 15.06.2022 року № 168 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (короткометражних фільмів), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв та виробництво аудіовізуального твору, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.

Тип: короткометражний фільм.

Хронометраж: без обмежень.

Мова: українська.

Ціль конкурсу: відбір короткометражних фільмів.

Тематика короткометражних фільмів: висвітлення збройної агресії російської федерації проти України; описи подій, історій та ситуацій, які відбулись протягом вторгнення в Україну; історії героїв, волонтерів, українців, які постраждали внаслідок війни або своїми діями та вчинками допомогли наблизити перемогу України тощо. Заявник (учасник) має право обрати тему на власний розсуд про події, що пов’язані із збройною агресією російської федерації проти України.

Мета: зміцнення інформаційного простору України, задоволення інформаційних та культурних потреб аудиторії, сприяння консолідації українського та іноземного суспільства в рамках протистояння України через збройну агресію російської федерації, а також сприяння зміцненню міжнародного авторитету України.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 30 червня 2022 року (включно) до 10:00.

Із зазначеною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Прямой эфир