“Донбас Медіа Форум-2020”: головні теми та підсумки першого дня (ВІДЕО)

uatv
11.09.2020
Фото каналу “Дом”

“Співпраця під час ізоляції” – така головна тема шостого “Донбас Медіа Форуму”. Він стартував у кількох містах України. І вперше відбувається онлайн. У закулісся побували журналісти каналу “Дом”.

У цьому році карантин вніс свої корективи в роботу “Донбас Медіа Форуму”. Цього разу спікери ведуть діалог в студії, багато експертів виступають за допомогою відеозв’язку. Організатори кажуть: саме під час пандемії такий контакт журналістів особливо необхідний.

Однією з ключових була дискусія про те, як консолідувати українське суспільство через медіа в умовах бойових дій на сході України.

Її учасницею стала керівник телеканалу “Дом” Юлія Островська. Вона розповіла, що місія мовлення на непідконтрольні території – повернути Україну до порядку денного людей, які опинилися там в пастці. Каже: при створенні концепції каналу спиралися на міжнародний досвід.

Також до дискусій приєдналися представники медіа та влади з Донецької та Луганської областей. Наприклад, глави місцевих обладнімістрацій обговорили, як правильно вести комунікацію зі ЗМІ та безпосередньо з жителями регіонів.

Жителі Донецької та Луганської областей змогли приєднатися до дискусії через соціальні мережі. Протягом півтори години говорили про протидію COVID-19, майбутні вибори і про можливість донести правдиву інформацію людям, які живуть на тимчасово непідконтрольній українській владі території.

Джерело UATV
дата 11.09.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×