Дональд Трамп звинуватив ЗМІ в економічних проблемах США

uatv
16.08.2019
Фото АР

Дональд Трамп звинуватив журналістів у спробі підірвати економіку США та не допустити його переобрання, інформує UATV з посиланням на Independent.

Американський президент атакував ЗМІ на тлі попереджень аналітиків про економічний спад, який може зашкодити переобранню Трампа на другий термін.

“Брехливі ЗМІ роблять усе можливе для краху економіки, адже гадають, що це зашкодить мені та моєму переобранню“, – заявив Трамп.

“Їхня проблема полягає у тому, що наша економіка є занадто сильною, та незабаром ми ще більше виграємо від торгівлі. Всі це знають, включно з Китаєм!”, – додав американський президент.

Рішення відмовитися від запровадження подальших тарифів на китайські товари було прийнято частково для того, щоб захистити американських споживачів від підвищення цін перед початком напруженого святкового сезону. Принаймні так це обґрунтував міністр торгівлі США Вілбур Росс.

Аналітики, однак, заявляють, що це свідчить про все більш суб’єктивний характер суперечки, яку Трамп зробив ключовим моментом своєї зовнішньополітичної доктрини.

Раніше американський президент висловив бажання купити Гренландію.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для UATV

Джерело UATV
дата 16.08.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×