“Дом” став медіапартнером фестивалю StartUp ГОГОЛЬFEST

uatv
21.05.2021
Фото з сайта kanaldom.tv

Телеканал “Дом” висвітлюватиме фестиваль сучасного мистецтва StartUp ГОГОЛЬFEST, що відбудеться в Маріуполі 28-30 травня.

“Проведення масштабних мистецьких заходів у східних областях України – це великий крок до культурного розвитку регіону та об’єднання нашої країни. Маріуполь є стратегічно важливим містом для телеканалу “Дом”, адже ми плануємо відкрити тут нове бюро. Тож ми, телеканал, завжди готові підтримувати подібні фестивалі”, – прокоментувала партнерство Юлія Островська, генеральна директорка ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України”, до складу якого входить телеканал “Дом”.

Ключовим на фестивалі стане унікальний перфоманс “Дорога додому” за режисурою Влада Троїцького, подія реалізується в межах проєкту культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтва” за підтримки Українського культурного фонду. Грандподію буде організовано на трасі Н-20 “Маріуполь – Донецьк”.

“Дорога додому” – рефлексія на актуальну сьогодні тему для України, особливо східного регіону. Проте акцентом є не тема війни та болю, а тема миру: того, що нас всіх об’єднує, що дає нам надію, спільна побудова дому і розвитку світлого майбутнього, спільних мрій та початок творення сучасної, нової міфології. До проєкту будуть залучені етнохаос гурт DakhaBrakha, перформери, маріупольські актори та актори з інших українських міст”, – зазначили організатори.

Директор ГОГОЛЬFEST Макс Демський повідомив, що захід буде проведений відповідно до вимог МОЗ у зв’язку з уведенням карантину. Водночас, на випадок потрапляння Маріуполя до “червоної” карантинної зони – “є план “Б”. У такому випадку буде представлений інший формат проєкту, але за участю тих самих колективів.

“Ми не можемо все життя жити в погребі чи підвалі. Все одно вийдемо”, – акцентував Демський.

Також фестиваль попередньо передбачає театральну, освітню, візуальну програми, які будуть відбуватися навіть уночі.

Макс Демський розповів, що команда запропонує новий формат заходів, який дасть змогу провести їх із дотриманням усіх карантинних вимог. Наприклад, музичні виступи в попередні роки відбувалися на головній сцені Маріуполя в Міському саду. Цього разу вони пройдуть у межах театральної програми, в абсолютно іншому середовищі, з акторами, діалогами тощо. Таким чином, музичну сцену не прибрали, а запропонують замість неї новий продукт.

Змін зазнає й нічна сцена, участь у якій візьмуть як абсолютно нові команди, що виникли за минулий рік, так і ті, які повернулися до України з-за кордону.

Нагадаємо, фестиваль StartUp ГОГОЛЬFEST проводили в Маріуполі у 2018 та 2019 роках. У 2020 році захід скасували через карантинні обмеження. Ознайомитися з фотографіями попередніх фестивалів можна за посиланням.

ДовідкаGOGOLFEST – міжнародний мультидисциплінарний циклічний фестиваль сучасного мистецтва, який став національним проєктом, що розвиває культурну інфраструктуру, туризм та можливості регіонів. У 2019 році увійшов до ТОП-5 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл. За час існування, з 2007 до 2021 року, GOGOLFEST відвідали 595 тис. глядачів, на 22 локаціях у 6 містах відбулося 4 тис. подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1 200 закордонних митців із понад 40 країн світу.

Нагадаємо, що телеканал “Дом” став медіапартнером ІІІ Всеукраїнських Cool Games.

Як повідомлялося, “Дом” відкрив перше бюро в Донецькій області.

Джерело UATV
дата21.05.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×