До України завтра прибуде партія гумдопомоги з Китаю, – Кулеба

uatv
31.03.2020
Фото МЗС

У середу, 1 квітня, до України з КНР прибуде партія гуманітарної допомоги у вигляді засобів захисту та боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України після відеорозмови очільника відомства Дмитра Кулеби з послом Китаю в Україні Фань Сяньжунем, інформує UATV.

“Дмитро Кулеба висловив вдячність Китаю за допомогу Україні у боротьбі з пандемією COVID-19 і партію гуманітарної допомоги, яка 1 квітня прибуде до України. У ній будуть тести ПЛР, дистанційні термометри, медичні окуляри та інші засоби індивідуального захисту для медичного персоналу”, – йдеться у повідомленні.

Сторони домовилися, що продовжуватимуть співпрацю у цій сфері. Так, Фань Сяньжун підтвердив можливість сприяння у доставці в нашу державу допомоги, яку зібрали містам-побратимам китайські міста.

Співрозмовники також обговорили розвиток торгівлі та інвестицій між країнами, зокрема, проєкти, які можуть бути реалізовані в Україні найближчим часом за участі Китаю.

“Підтримка українських експортерів є моїм пріоритетом. За результатами 2019 року, Китай став головним торговельним партнером для України. Товарообіг між нашими державами сягнув рекордних 12,8 млрд дол. США. Цьогоріч ми маємо не лише зберегти, а й розвинути цей успіх, збалансувавши структуру торгівлі”, – сказав очільник МЗС.

Також повідомляється, що завтра міністри закордонних справ двох країн Дмитро Кулеба та Ван Ї проведуть першу телефонну розмову.

Читайте також: Два додаткові літаки регулярно доставлятимуть в Україну засоби захисту і медобладнання, – Зеленський (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 31.03.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV