До України з Ірану прибуде група експертів із “чорних скриньок”, – ОП

uatv
20.01.2020
Фото ОП

Глава української держави Володимир Зеленський зустрівся зі спеціальним представником президента Ірану Мохаммадом Есламі, які прибув до Києва для обговорення деталей розслідування збиття літака МАУ.

Про це повідомляє пресслужба президента України, інформує UATV.

Сторони обговорили, зокрема, передачу нашій державі “чорних скриньок” збитого повітряного судна. Зеленський запевнив Есламі, що Україна має потрібні технічні можливості та фахівців, які можуть розшифрувати бортові самописці.

“Очікується прибуття групи представників Ірану, які ознайомляться з технічними можливостями України для розшифровки “чорних скриньок”. Сторони погодилися, що всі залишки літака, які збереглися після катастрофи, мають бути повернені в Україну”, – йдеться у повідомленні.

Також під час зустрічі йшла мова про компенсації рідним загиблих в авіакатастрофі і створення спільної слідчої групи.

“Ми вже ніколи не зможемо повернути батьків, дітей, рідних їхнім родинам. Єдине, що ми можемо їм дати, – це справедливість. А справедливість полягає у правді. Я обіцяв рідним і близьким загиблих, я обіцяв народу України, що істину буде встановлено. Ми маємо знати, що сталося”, – зазначив Володимир Зеленський.

Як наголосив генпрокурор України Руслан Рябошапка, для проведення ефективного розслідування потрібно забезпечити співпрацю відповідних органів двох країн.

Нагадаємо, в Україну як офіційний представник іранського уряду прибув міністр доріг і міського розвитку Ірану Мохаммад Есламі.

Джерело UATV
дата 20.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×