До тепла вже підключили 99,9% житлових будинків та соцоб’єктів, – Мінрегіон

uatv
26.11.2020
Фото з сайта politeka.net

В Україні до тепла підключені майже всі житлові будинки та соціальні об’єкти. Уже працюють 19 946 котелень, що становить 99,9% від загальної кількості.

Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій, інформує UATV.

Проблеми виникли лише у 16 котелень. Зараз їх оперативно вирішують, у цьому питанні ОДА співпрацюють з Мінрегіоном.

Опалювальний сезон в Україні проходить доволі успішно. Ще до початку опалювального сезону нам вдалося вирішити всі нагальні питання, завдяки чому до тепла вже підключено 99,9% соціальної інфраструктури – це школи, дитячі садочки, лікарні та житлові будинки. Окремо хочу наголосити, що 100% закладів охорони здоров’я, а це 2,94 тисячі закладів, також підключені до тепла. Звичайно, це має особливе значення під час пандемії”, – наголосив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Як повідомили обласні та Київська міська державна адміністрація, до теплопостачання уже підключили:

  • 99,96% навчальних закладів (15 641);
  • 99,96% дошкільних закладів (12 931);
  • 100 % закладів охорони здоров’я (2 940);
  • 99,9 % житлових будинків (81 579).

“Проблемні” житлові будинки, у яких ще не підключене опалення, є у двох містах, зазначили в Мінрегіоні. Так, у місті Куп’янськ Харківської області не опалюються 23 житлових будинки, а в Олешках Херсонської області – 14.

Також у відомстві розповіли, що робити, якщо у будинку відсутнє опалення. З цим питанням потрібно звернутися до організації, з якою укладені договірні відносини (виконавця послуг), а якщо там не реагуватимуть – до органів місцевого самоврядування та місцевих держадміністрацій.

“У разі невирішення питання щодо відсутності централізованого опалення на рівні органу місцевого самоврядування (ради) та державної адміністрації звернення також можуть бути надіслані до Мінрегіону для відповідного реагування та вирішення питання по суті”, – додали в міністерстві.

Раніше прем’єрміністр Денис Шмигаль зазначав, що Україна готова до опалювального сезону з рекордними запасами газу.

Читайте також: Модернізація систем теплопостачання: Україна домовилася з Данією про співпрацю

Джерело UATV
дата 26.11.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×