До моменту повної реінтеграції Донбасу має минути не менше 25 років, – Голованчук (ВІДЕО)

uatv
15.07.2020
Фото МінТОТ

Від початку реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу та до моменту відновлення повноцінного життя регіону має минути не менше 25 років. Але всі будуть раді, якщо це вдасться зробити швидше.

Про це сказала заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Голованчук у програмі “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом“.

Коментуючи заяву глави МінТОТ Олексія Резнікова про 25 років для реінтеграції Донбасу, Голованчук зазначила, що мова йде про час, який знадобиться для повної деокупації територій.

“Не мається на увазі 25 років розмов. Говорячи про 25 років, міністр насамперед мав на увазі те, що з моменту того, як ми починаємо, і до моменту повної деокупації та відновлення повноцінного життя регіону в повному сенсі має минути 25 років. Якщо це станеться швидше, це буде, напевно, всім приємніше. Але зараз називаються реалістичні строки, виходячи з того, що тривають обстріли, продовжують гинути люди”, – сказала Інна Голованчук.

Після робочого візиту на Донбас заступник міністра зазначає, що настрій у місцевих жителів там набагато більш оптимістичний, ніж вона очікувала.

“В цілому настрій у регіоні набагато кращий, світліший, ніж він у нас навіть в Києві. Тому що насправді потреби місцевих жителів в Донецькій і Луганській областях набагато більш мінімізовані. І той момент, коли вже починається повноцінна тиша, немає обстрілів, коли відбуваються якісь ремонтні роботи – це вже підстави для того, щоб бути абсолютно щасливими”, – поділилася враженнями від поїздки Голованчук.

Нагадаємо, прокуратура розпочала розслідування обстрілу медиків на Донбасі.

Читайте також: Реінтеграція: Костюк пояснив, чому скасовують ЗНО для абітурієнтів з окупованих територій (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 15.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×