До кінця року українці зможуть отримувати 180 електронних послуг, – Володимир Гройсман

uatv
09.07.2019
Фото з сайта kmu.gov.ua

В Україні до кінця 2019 року будуть доступними 180 різноманітних електронних послуг. Вони спростять життя громадянам та умови ведення бізнесу.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації нової електронної послуги з реєстрації ТОВ, повідомляє Укрінформ.

За його словами, в Україні вже запущена низка дистанційних електронних послуг. 

“Сьогодні їх налічується уже 120. Можна зареєструвати фізичну особу-підприємця, отримати витяги з реєстрів, дистанційно зареєструвати свою дитину, отримати соціальну допомогу і ще великий перелік того, чим ми з вами користуємося щодня. Кількість електронних послуг зростає. У 2019 році ми їх матимемо вже 180″, – сказав Гройсман.

Також повідомляється, що презентована послуга, зокрема, забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ із можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням, можливість одночасного подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування, можливість одночасної реєстрації платником податку на додану вартість. 

Раніше повідомлялося, що до кінця 2019 року Укрзалізниця планує запровадити низку нових опцій, що значно покращать якість обслуговування пасажирів. Йдеться передусім про розширення можливостей онлайн-сервісів підприємства. 

Джерело Укрінформ
дата 09.07.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×